Консультування та психотерапія для дітей, підлітків та родин.

Настільні ігри та їхній вплив на дитину

Виховання дитини – справа не проста, що вимагає від батьків зусиль, терпіння, правильного підходу. Будь-який малюк це особистість, яка має свої бажання, власну думку і емоції. То ж сьогоднішні поради – батькам на замітку.

Прямий ефір "Батьківське роздратування: як не забути про кохання"

З нашого досвіду спробуємо підказати батькам, як чинити з дітьми, як не забувати, що ми всі – рідні і близькі люди. Як залишатися в прийнятті одне одного більше, ніж в роздратуванні. В сучасних умовах обставини складаються так, що є можливість бути ближчими до дітей, але батьки не завжди знають, як поводитись в таких ситуаціях…

Що робити, якщо дитина б'ється?

Звісно ж, всі батьки люблять своїх дітей і прагнуть виховати їх повноцінними особистостями. Хоча іноді у кожного з батьків постають складні питання, відповісти на які ми і спробуємо у нашому новому випуску “Порад для батьків”.

Чому мамі важко організувати свій час?

Діти зазвичай повністю копіюють поведінку батьків. Тому на плечі матусь і татусів лягає величезна відповідальність, адже виховання дитини – це ціла наука. У нас, українців, є одна особливість: ми не навчені керувати своїм часом. Перш за все, тайм-менеджмент потрібен матусям малюків.

Як навчити дитину слідкувати за собою?

Надзвичайно складний процес, до якого батьки мають привчати своїх дітей з самого раннього віку. Для початку, батьки просто мають проводити якомога більше часу, вділяючи увагу дитині та його навичкам догляду за собою.

Вебінар "Початок практики дитячого психолога"

Я – Ратінська Олена, хочу запросити на мій вебінар “Початок практики дитячого психолога”. Більше 15 років я працюю з дітьми. Тому хочу поділитися з вами на вебінарі таємницями нашої професії: як ми можемо почати, де наша відповідальність, які методи є найбільш популярними, як найбільш ефективні. Запрошуємо тих, хто хочуть стати хорошими психологами.

Няня та її вплив на дитину

За останні роки теорія виховання дітей зазнала значних змін. Якщо раніше дітей вже з шести місяців віддавали в дитячі садочки, то тепер мама намагається бути в декреті якомога довше. Якщо раніше в помічники запрошувались бабусі, тітки, старші брати і сестри, то тепер батьки намагаються виховувати дитину самостійно. Але інколи справді не вистачає часу…

Запрошення на навчання з дитячої психології та психотерапії

Мене звуть Олена Ратінська – я дитячий психолог і психотерапевт. Також я викладаю дитячу психологію в Київському Гештальт-Університеті вже багато років. Кожної осені ми набираємо нову групу для навчання дитячих психологів.

Чому вчить лялька?

Лялька для дитини – важлива частина її життя, з якою вона розмовляє, яку вона вкладає спати, слідкує за нею, доглядає. Індустрія ляльок надзвичайно велика, і зараз наші діти, на відміну від дітей 20 років тому, почали отримувати різноманіття цих ляльок. З появою Барбі світ заповнили ляльки, схожі на дорослих…

Мамин стрес. Як не втомлюватися?

Коли народжується дитина, особливо якщо вона перша в сім’ї, якщо вона бажана, у Мами виникає багато зайвої тривожності – вона фантазує про різні захворювання, про те, що з її дитиною станеться щось погане. Ця емоційна нестабільність забирає багато сил та енергії. Через це вже до 2-3 місяців Мама може бути в повному виснаженні…

консультування Online

Заплануйте зустріч з психологом